18 Kwietnia, 2024

Tuba tekturowa, choć niepozorna, doskonale sprawdza się jako tuba wysyłkowa. Jej zalety to przede wszystkim łatwość w magazynowaniu, ale też i wszechstronność, bo wysłać w niej można nie tylko duże arkusze papieru, ale również i… kwiaty.

Tuby tekturowe wykorzystujemy przede wszystkim do wysyłki dużych arkuszy papieru – i faktycznie, w tej roli sprawdzą się doskonale, bowiem tak samo jak w przypadku klasycznych tulei – duże arkusze nie ulegają zagnieceniom. Jednak wszechstronność tego rozwiązania sprawia, że tuby tekturowe możemy potraktować jako doskonałe opakowanie również do wysyłki innych towarów.

Tuby tekturowe – doskonałe rozwiązanie dla sprzedaży wysyłkowej

Jeśli prowadzisz sklep online, z pewnością wysyłasz wiele towarów, które mają czasem niestandardowe wymiary. W wielu przypadkach warto skorzystać z tuby tekturowej – dzięki różnym wielkościom, można bez problemu wysłać w nich szklane elementy, jak probówki, czy długie flakony, które wymagają właściwego zabezpieczenia.

Tuby tekturowe to również doskonałe opakowanie dla map czy dużych arkuszy papieru – są one we właściwy sposób zabezpieczone, a zatem towar do klienta trafia w stanie idealnym. Dodatkowym atutem tuby tekturowej jest jej pakowność – zmieścimy do niej znacznie więcej, niż do klasycznej tulei. Wysyłka kalendarzy, czy innych materiałów reklamowych w tubie tekturowej jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, które nie tylko ułatwia sam transport, ale też i pozwala na dostarczenie zamówionych produktów w doskonałym stanie.

Wysyłka kwiatów w tubie tekturowej

Tuby tekturowe znalazły również swoje miejsce w branży kwiatowej. W tego typu opakowaniu z powodzeniem można wysyłać drobne sadzonki czy pnącza. Do tub tekturowych zmieszczą się też paliki – zarówno kokosowe, jak i bambusowe, z których często korzystają miłośnicy domowych dżungli.

Ten rodzaj opakowania będzie zatem niezwykle przydatny podczas sprzedaży różnego rodzaju kwiatów oraz dodatków – to nie tylko doskonałe zabezpieczenie, ale przede wszystkim oszczędność miejsca na zapleczu.

Zalety tuby tekturowej

Tuby tekturowe wykonane są z wysokiej jakości papieru, są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a zatem świetnie sprawdzą się jako opakowania do magazynowania czy do wysyłki towaru. Wykorzystując tuby tekturowe oszczędzamy również na samej przesyłce – są one standardowych wymiarów, łatwe do sortowania, a tym samym nie musimy ponosić dodatkowych opłat za nadanie paczki.

Niepozorne tuby tekturowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową – od dużych arkuszy papieru, poprzez pamiątki, szkło, aż do sklepów ogrodniczych. Małe gabaryty tub tekturowych, a także łatwość w ich magazynowaniu sprawia, że jest to jedno z najlepszych opakowań wysyłkowych, które gwarantuje dostarczenie towaru w idealnym stanie.