Kątowniki z klejem

Zapytaj o produkt
Kątowniki z klejem termotopliwym są dobrym rozwiązaniem tam gdzie liczy się czas szybkiego zapakowania towaru. Pozwalają na łatwy montaż do krawędzi zabezpieczanej. Można je również wkleić do wewnątrz kartonu w celu jego stabilizacji i usztywnienia.

Pozwoli to na układanie kartonów jeden na drugim bez ryzyka zgniecenia tych znajdujących się niżej. Kątowniki z klejem nie posiadają paska zabezpieczającego tak jak jest to w przypadku kątowników z taśmą, co przekłada się na oszczędność czasu. Aplikacja kleju możliwa jest na jednym lub dwóch ramionach od wewnątrz lub zewnątrz.

Opcje produktu:

klej na jednym lub na dwóch skrzydełkach (z taśmą silikonową zabezpieczającą klej)

Parametry techniczne:
Ścianka A/B
od 40 x 40 do 100 x 100 mm
Grubość ścianki
od 3 do 10 mm
Długość
od 20 do 6000 mm
Kątowniki tekturowe.

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób!

 

 

Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage