Kątowniki nacinany typu U lub typu V

Zapytaj o produkt
Kątowniki nacinane po całej długości możemy użyć do zabezpieczenia towaru o zaokrąglonych krawędziach, np. roli papieru, zwoi blach, materiałów, felg i innych okrągłych wyrobów. Dzięki wycięciom pozwala z łatwością dopasować się do większości kształtów.

Kątowniki oferowane są z dwoma typami nacięć. Nacięcie typu U i nacięcie typu V. Różne typy nacięć kątowników umożliwiają lepsze dopasowanie do kształtu zabezpieczanej powierzchni.

 

Opcje produktu:

nadruk

obwoluta kolor

odległość między nacięciami dowolna (dotyczy typu V)

Parametry techniczne:
Ścianka A/B (nacięcie typ U)
od 30 x 30 do 100 x 100 mm
Grubość ścianki (nacięcie typ U)
od 1,5 do 3 mm
Ścianka A/B (nacięcie typ V)
od 45 x 45 do 100 x 100 mm
Grubość ścianki (nacięcie typ V)
od 2,5 do 5 mm
Długość (nacięcie typ U i typ V)
od 20 do 6000 mm
Kątowniki tekturowe.

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób!

 

Kątowniki tekturowe jako zabezpieczenie do spaletyzowanych towarów.

Kątowniki tekturowe używane są najczęściej do zabezpieczenia wcześniej spaletyzowanych towarów - w ich procesie magazynowania i dystrybucji.
Podczas magazynowania jak i transportu mogą wystąpić różne sytuacje, w których to towar spakowany na palecie narażony jest na uszkodzenia, tym samym straty.
Zabezpieczenie krawędzi spaletyzowanej przesyłki (np. podczas spinania taśmą spinającą), chroni ją przed uszkodzeniami.
Kątowniki tekturowe stabilizują towar na palecie, dzięki czemu towar może być spiętrowany wyżej, do maksymalnej wysokości ograniczonej przez firmę spedycjną, kurierską.

 

Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage