Kątowniki z klejem

Zapytaj o produkt
Kątowniki z klejem termotopliwym są dobrym rozwiązaniem tam gdzie liczy się czas szybkiego zapakowania towaru. Pozwalają na łatwy montaż do krawędzi zabezpieczanej. Można je również wkleić do wewnątrz kartonu w celu jego stabilizacji i usztywnienia.

Pozwoli to na układanie kartonów jeden na drugim bez ryzyka zgniecenia tych znajdujących się niżej. Kątowniki z klejem nie posiadają paska zabezpieczającego tak jak jest to w przypadku kątowników z taśmą, co przekłada się na oszczędność czasu. Aplikacja kleju możliwa jest na jednym lub dwóch ramionach od wewnątrz lub zewnątrz.

Opcje produktu:

klej na jednym lub na dwóch skrzydełkach (z taśmą silikonową zabezpieczającą klej)

Parametry techniczne:
Ścianka A/B
od 40 x 40 do 100 x 100 mm
Grubość ścianki
od 3 do 10 mm
Długość
od 20 do 6000 mm
Kątowniki tekturowe.

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób!

 

Kątowniki tekturowe jako zabezpieczenie do spaletyzowanych towarów.

Kątowniki tekturowe używane są najczęściej do zabezpieczenia wcześniej spaletyzowanych towarów - w ich procesie magazynowania i dystrybucji.
Podczas magazynowania jak i transportu mogą wystąpić różne sytuacje, w których to towar spakowany na palecie narażony jest na uszkodzenia, tym samym straty.
Zabezpieczenie krawędzi spaletyzowanej przesyłki (np. podczas spinania taśmą PP, taśmą bednarkową), chroni ją przed uszkodzeniami.
Kątowniki tekturowe stabilizują towar na palecie, dzięki czemu towar może być spiętrowany wyżej, do maksymalnej wysokości ograniczonej przez firmę spedycjną, kurierską.

 

Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage