Kątowniki nierównoramienne

Zapytaj o produkt
Kątowniki nierównoramienne służą do paletyzacji wszelkiego rodzaju towarów, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania.

Kątowniki mogą być stosowane przy pakowaniu towaru na paletach np. z zastosowaniem owijarek foliowych, bednarkowaniu taśmą, pakowaniu zwojów, płyt, drzwi, owoców, warzyw i tym podobnych wyrobów.

Zastosowanie takich kątowników pozwala wyeliminować straty powstałe z tytułu uszkodzeń w transporcie i magazynowaniu niemalże do zera. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne.

Opcje produktu:

nadruk

obwoluta kolor

pokrycie PE

nacięcie typ U, typ V

nacięcie z puzzlem / bez puzzla – ramka 90°

Parametry techniczne:
Ścianka A/B
od 30 do 125 mm
Grubość ścianki
od 3 mm do ustalenia
Długość
od 20 do 6000 mm
Kątowniki tekturowe.

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób!

Kątowniki tekturowe jako zabezpieczenie do spaletyzowanych towarów.

Kątowniki tekturowe używane są najczęściej do zabezpieczenia wcześniej spaletyzowanych towarów - w ich procesie magazynowania i dystrybucji.
Podczas magazynowania jak i transportu mogą wystąpić różne sytuacje, w których to towar spakowany na palecie narażony jest na uszkodzenia, tym samym straty.
Zabezpieczenie krawędzi spaletyzowanej przesyłki (np. podczas spinania taśmą spinającą), chroni ją przed uszkodzeniami.
Kątowniki tekturowe stabilizują towar na palecie, dzięki czemu towar może być spiętrowany wyżej, do maksymalnej wysokości ograniczonej przez firmę spedycjną, kurierską.

 

Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage