Kątowniki nierównoramienne

Zapytaj o produkt
Kątowniki nierównoramienne służą do paletyzacji wszelkiego rodzaju towarów, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania.

Kątowniki mogą być stosowane przy pakowaniu towaru na paletach np. z zastosowaniem owijarek foliowych, bednarkowaniu taśmą, pakowaniu zwojów, płyt, drzwi, owoców, warzyw i tym podobnych wyrobów.

Zastosowanie takich kątowników pozwala wyeliminować straty powstałe z tytułu uszkodzeń w transporcie i magazynowaniu niemalże do zera. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne.

Opcje produktu:

nadruk

obwoluta kolor

pokrycie PE

nacięcie typ U, typ V

nacięcie z puzzlem / bez puzzla – ramka 90°

Parametry techniczne:
Ścianka A/B
od 30 do 125 mm
Grubość ścianki
od 3 mm do ustalenia
Długość
od 20 do 6000 mm
Kątowniki tekturowe.

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób!

 

 

Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage