Przekładki tekturowe

Zapytaj o produkt

Właściwe zabezpieczenie towaru jest istotne, aby uniknąć strat czy reklamacji. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu wielu różnych rozwiązań, do których zalicza się między innymi przekładki papierowe. Ta niepozorna tektura w arkuszach doskonale chroni towar podczas magazynowania oraz transportu zabezpieczając przed powstaniem rys, czy uszkodzeń. Przekładki tekturowe warto również włączyć do handlu detalicznego, szczególnie jeśli działasz w branży e-commerce. To proste rozwiązanie pozwoli ci na dostarczenie do klienta produktu w stanie idealnym.

Opcje produktu:

zaokrąglone rogi

proste rogi

różna gramatura

Parametry techniczne:
Wymiar
1200 x 800 mm
Wymiar
1200 x 1000 mm
Wymiar
1100 x 700 mm
Wymiar
1150 x 750 mm
Wymiar
Inne wymiary na zapytanie
Gramatura
standardowa 300g/m2 (możliwa inna gramatura)

Przekładki papierowe – stabilizacja towaru

Przekładki z tektury litej doskonale ustabilizują towar na palecie między poszczególnymi jej warstwami, a także zabezpieczą górę palety przed zabrudzeniem bądź uszkodzeniem. To ważne, jeśli zależy nam na tym, aby zaoszczędzić miejsce w magazynie układając palety jedna na drugiej lub po prostu w transporcie, obniżając tym samym koszty spedycji bez obawy o znaczne uszkodzenia towaru.

Dodatkowo zaokrąglone rogi pozwolą uniknąć rozcięcia folii podczas owijania palety. Przekładki dostępne w opcji z zaokrąglonymi rogami a także z rogami prostymi. Papier w arkuszach, który dostępny jest w naszej ofercie bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb, zabezpieczając we właściwy sposób swój towar.

Przekładki papierowe – proste i doskonałe rozwiązanie

Przekładki tekturowe są niezwykle przydatnymi produktami, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Są to cienkie arkusze tektury, które służą do rozdzielenia warstw towaru składowanego, transportowanego na paletach. Przekładki tekturowe mogą mieć różne rozmiary, co pozwala na ich dostosowanie do konkretnych potrzeb i wymagań.

Tektura w arkuszach, którą zamówisz u nas zostanie dostosowana do twoich potrzeb. Gwarantujemy, że otrzymasz od nas przekładki tekturowe, które są trwałe, ale też i skrojone do twoich palet. Z nami unikniesz dodatkowej pracy, jaką jest docinanie do wymaganego rozmiaru – my zrobimy to za ciebie.

Zabezpiecz towary podatne na uszkodzenia z przekładkami tekturowymi

Ekologiczne przekładki tekturowe minimalizują ryzyko uszkodzeń w przypadku składowania na kilku warstwach (jedna nad drugą) towarów kruchych, delikatnych, podatnych na uszkodzenia takich jak np. wyroby szklane, napoje w puszkach inne produkty składowane w warstwach i transportowane w późniejszym czasie na nośnikach paletowych.

Zastosowanie specjalnego papieru w arkuszach, jakim są przekładki tekturowe gwarantuje, że twój towar jest bezpieczny zarówno w trakcie magazynowania, jak i podczas transportu, a twój klient otrzyma dokładnie taki produkt, jaki zamówił. Tektura w arkuszach wykonana z ekologicznych materiałów jest również recyklingowa, a zatem dzięki zastosowaniu naszych nowoczesnych i trwałych rozwiązań dbasz o zrównoważony rozwój i przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Poznaj naszą szeroką ofertę zabezpieczeń wykonanych z tektury i dobierz rozwiązania idealne dla swoich potrzeb. Przekładki z tektury z pewnością spełnią twoje oczekiwania i zminimalizują ryzyko strat w wyniku magazynowania czy transportu.

 

Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany produktem?
Skontaktuj się z nami.
Przejdź do kontaktu
W celu złożenia zapytania prosimy o podanie wymaganych wymiarów.