Szpulki tekturowe

Zapytaj o produkt
Produkowane przez nas szpule z tektury mogą służyć m.in. do: nawijania folii, nawijania przewodów elektrycznych, taśm, wstążek do kwiatów, sznurków, a także innych artykułów w różnych gałęziach przemysłu.

Szpulki tekturowe są niezwykle przydatnymi przedmiotami w wielu dziedzinach przemysłu. Wykorzystywane są między innymi do przechowywania i transportu różnego rodzaju materiałów, takich jak nici, taśmy czy kable. Ich lekka konstrukcja sprawia, że są łatwe w obsłudze, a jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Dzięki nim przechowywanie i transportowanie materiałów staje się prostsze i bardziej efektywne.

 

Modele szpulek:

Model: SP-39

Szpula składająca się z dwóch dekli plastikowych PP czarnych, średnica tulei łączącej dekle to 39 mm, grubość od 1,5 mm do 2 mm. Szpula dostarczana jest w wersji do samodzielnego montażu. Dekle dostępne w wymiarze 90 mm, otwór 18 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 35 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SP-44

Szpula z deklami plastikowymi z ABS biała, średnica tulei łączącej dekle to 44 mm,  grubość od 2 mm do 3 mm. Dekle dostępne w wymiarze 125 mm, otwór 18 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 25 mm. Grubość dekla standardowo około 2 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SP-50

Szpula składająca się z dwóch dekli plastikowych PP czarnych, plus tuleja papierowa. Średnica tulei łączącej dekle to 50 mm, grubość od 1,5 do 2 mm. Szpula dostarczana jest w wersji do samodzielnego montażu. Dekle dostępne w wymiarze 110 mm, otwór 20 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 25 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SP-60 

Szpula składająca się z dwóch dekli plastikowych PP czarnych, średnica tulei łączącej dekle to 60 mm, grubość od 1,5 mm do 2 mm. Szpula dostarczana jest w wersji do samodzielnego montażu. Dekle dostępne w wymiarze 90 mm, otwór 17 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 35 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SP-72

Szpula składająca się z dwóch dekli plastikowych PP czarnych plus tuleja papierowa. Średnica tulei łączącej dekle to 72mm, grubość od 1,5 mm do 2 mm. Szpula dostarczana jest w wersji do samodzielnego montażu. Tuleja może być różnej długości.
Minimalna długość tulei łączącej to 25mm. Dekle dostępne w wymiarze 115 mm, otwór 20 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 25 mm. Grubość dekla standardowo około 2,5 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SP-76

Szpula z deklami plastikowymi z ABS biała, średnica tulei łączącej dekle to 76 mm,  grubość od 2 mm do 3 mm. Dekle dostępne w wymiarze 125 mm, otwór 18 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 25 mm. Grubość dekla standardowo około 2 mm.
 

Pobierz kartę produktu

Model: SŁ-20

Szpula tekturowa z łącznikiem plastikowym czarnym, średnica wewnętrzna tulei łączącej dekle to 20 mm, grubość około 2mm. Dekle dostępne w wymiarach 70 mm - 200 mm, otwór 20 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 76 mm, otwór łącznika 17 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SŁ-39

Szpula tekturowa z łącznikiem plastikowym czarnym, średnica wewnętrzna tulei łączącej dekle to 39 mm, grubość od 1,5 mm do 3 mm. Dekle dostępne w wymiarach: od 70 mm do 210 mm, otwór 39 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 35 mm, otwór łącznika 19 mm. Grubość dekla standardowo około 2 mm.

Pobierz kartę produktu

Model:  SŁ-76

Szpula tekturowa z łącznikiem plastikowym czarnym, średnica wewnętrzna tulei łączącej dekle to 76 mm, grubość od 2 mm do 3 mm. Dekle dostępne w wymiarach od 130 mm do 350 mm, otwór 76 mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 50 mm. Otwór łącznika 72 mm. Grubość dekla standardowo około od 1,5 mm do 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SK-00

Szpula klejona składająca się z dwóch dekli papierowych, połączonych tuleją tekturową o średnicach do wyboru 39 mm, 60 mm, 76 mm, 90 mm, 100 mm. Dekle dostępne w wymiarze 90 mm lub 130 mm, otwór 16,50 mm. Szpula dostarczana jest w wersji zmontowanej - sklejonej. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 10 mm. Grubość dekla standardowo około 1,5 mm i 2,5 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SK-01

Szpula klejona składająca się z dwóch dekli z płyty HDF połączonych tuleją tekturową o średnicy do wyboru. Szpula dostarczana jest w wersji zmontowanej - sklejonej. Dekle dostępne w wymiarze do ustalenia, otwór do ustalenia. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 50 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SK-02

Szpula składająca się z dwóch dekli z płyt HDF, z łącznikiem plastikowym czarnym, średnica wewnętrzna tulei łączącej dekle to 76 mm, grubość tulei dowolna. Dekle dostępne w dowolnej średnicy, otwór 76mm. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 50 mm, otwór łącznika 72 mm. Grubość dekla standardowo około 3 mm.

Pobierz kartę produktu

Model: SK-03

Szpula składająca się z dwóch dekli ze sklejki połączonych tuleją tekturową o dowolnej średnicy. Szpula dostarczana jest w wersji zmontowanej. Tuleja może być różnej długości. Dekle dostępne w wymiarze do ustalenia. Tuleja może być różnej długości. Minimalna długość tulei łączącej to 50 mm. Grubość dekla standardowo około 4 - 10 mm.
 

Pobierz kartę produktu
Zapytaj o produkt


Captcha image