Kątowniki tekturowe standardowe

Zapytaj o produkt

Właściwe zabezpieczenie towaru pozwala na wyeliminowanie strat, a także na oszczędność miejsca, co jest szczególnie ważne zarówno podczas magazynowania, jak i w transporcie. Odpowiednie foliowanie, ale też i stosowanie kątowników papierowych to jedna z podstaw, dzięki której możemy zapewnić sobie lepszy zysk dzięki ograniczeniu strat.

 

Opcje produktu:

nadruk

obwoluta kolor

pokrycie PE

Parametry techniczne:
Ścianka A/B
od 25 x 25 do 100 x 100 mm
Grubość ścianki
od 2 do 10 mm
Długość
od 20 do 6000 mm

Kątowniki standardowe – w trosce o twój towar


Kątowniki tekturowe służą do paletyzacji wszelkiego rodzaju towarów, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania. Kątowniki mogą być stosowane przy pakowaniu towaru na paletach np. z zastosowaniem owijarek foliowych, bednarkowaniu taśmą, pakowaniu zwojów, płyt, drzwi, owoców, warzyw i tym podobnych wyrobów.

Zastosowanie takich kątowników pozwala wyeliminować straty powstałe z tytułu uszkodzeń w transporcie i magazynowaniu niemalże do zera. Do wykonania kątowników stosowane są wysokiej jakości materiały ekologiczne, które następnie można poddać recyklingowi, co również wpływa na ocenę marki i jest zgodne z duchem ochrony środowiska. Narożniki tekturowe, mimo że są wykonane z ekologicznych materiałów, poddane są odpowiedniej obróbce, które zapewnia właściwą trwałość.

Kątowniki tekturowe – ekologiczne i trwałe rozwiązania

Kątowniki z tektury, są doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczania i pakowania produktów. Nasze kątowniki są wykonane z wysokiej jakości tektury, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość w każdych warunkach magazynowych oraz transportowych.

Dostępne w różnych rozmiarach, nasze kątowniki doskonale sprawdzą się w transporcie i przechowywaniu różnego rodzaju towarów – bez problemu dopasujesz je do swoich produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zabezpiecz swoje produkty w profesjonalny sposób z wykorzystaniem naszych trwałych narożników papierowych.

Kątowniki tekturowe jako zabezpieczenie do spaletyzowanych towarów.

Kątowniki tekturowe używane są najczęściej do zabezpieczenia wcześniej spaletyzowanych towarów - w ich procesie magazynowania i dystrybucji. Podczas magazynowania jak i transportu mogą wystąpić różne sytuacje, w których to towar spakowany na palecie narażony jest na uszkodzenia, tym samym straty.

Zabezpieczenie krawędzi spaletyzowanej przesyłki (np. podczas spinania taśmą PP, taśmą bednarkową), chroni ją przed uszkodzeniami. Kątowniki tekturowe stabilizują towar na palecie, dzięki czemu towar może być spiętrzony wyżej, do maksymalnej wysokości ograniczonej przez firmę spedycyjną, kurierską.

Odpowiednie zabezpieczenie towaru jest też ważne dla twoich klientów detalicznych, szczególnie jeśli prowadzisz sklep wysyłkowy. Narożniki tekturowe są nieodzownym i jednym z najlepszych zabezpieczeń towaru, a zatem twój klient otrzyma produkt nowy i niezniszczony. Stosowanie kątowników papierowych gwarantuje, że nie tylko lepiej przechowasz swój produkt, ale przede wszystkim unikniesz reklamacji, co pozytywnie wpłynie na ocenę twojej marki.

Zobacz nasz film
Zapytaj o produkt
mm
x
mm

mm
mm
szt.Captcha image
dimensionsImage