Tuleje tekturowe okrągłe

Zapytaj o produkt

Z tulejami tekturowymi mamy styczność przez cały czas – rzadko zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak wszechstronne one są. Rolki, na których zwinięte są folie spożywcze, taśmy, a nawet papier toaletowy, to właśnie nic innego, jak klasyczne tuleje. Mimo, że są niepozorne, ułatwiają nam codzienne życie.

Ale tuleje tekturowe mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle bawełnianym, dziewiarskim, skórzanym, jak również poligraficznym do nawijania tkanin, dzianin, wstążek, taśm klejących, taśm papierowych, etykiet. Jak zatem widać, tuleje papierowe są istotne niemal w każdej branży, dlatego też warto dobrać tuleje do prowadzonej przez siebie działalności, bowiem nasza szeroka oferta obejmuje różne średnice i grubości.

Opcje produktu:

nadruk

obwoluta wewnętrzna kolor

obwoluta zewnętrzna kolor

dekle (zatyczki) z tworzywa

 

Parametry techniczne:
Średnica wewnętrzna tulei
od 18 do 600 mm
Grubość tulei
od 1 do 15 mm
Długość tulei
od 10 do 6000 mm
obrazek banera
W ofercie są także zatyczki do tulei umożliwiające wykorzystanie ich jako opakowania transportowego np. plakatów, map, kalendarzy itp.

Tuleje papierowe o dużej wytrzymałości

Wysoka jakość tektury oraz odpowiednio dobrana mieszanka ekologicznych klejów pozwalają na otrzymanie tulei o dużej wytrzymałości. Tuleje tekturowe są niezwykle wszechstronnym produktem, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, dlatego też tak ważne jest, aby były one wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie ekologiczne, bowiem w wielu branżach tuleje tekturowe mają styczność z żywnością. Tuleje można również poddać recyklingowi, co również wpływa pozytywnie na opinie na temat twojej firmy, szczególnie w dobie ochrony klimatu.

Tuby papierowe wykonane z tektury, są również często stosowane w przemyśle, szczególnie w transporcie. Ich popularność wynika z licznych zalet, jakie oferują – z powodzeniem można przewozić w nich różne profile czy arkusze papieru bez obaw o ich zniszczenie w transporcie.

Jedna tuleja papierowa – mnóstwo zalet

Pierwszą zaletą tulei tekturowych jest ich wszechstronność. Mogą być one dostosowane do różnych wymiarów i kształtów, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań – zarówno jako element nawijaka, jak i do przechowywania czy transportu. Trudno wyobrazić sobie dzisiaj wysyłkę arkuszy papieru czy map bez wykorzystania do tego tulei papierowej. Podobnie jest z wieloma produktami stosowanymi w domu czy biurze – tuleja tekturowa znacząco ułatwia korzystanie z wielu produktów.

Bez względu na to, czy potrzebujemy tulei do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów podczas transportu, czy też do wzmocnienia otworów w dokumentach, tuleje tekturowe mogą spełnić wiele twoich wymagań. Podobnie, jak i inne opakowania tekturowe, również tuleje występują w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz w naszej ofercie tuleję papierową taką, jakiej potrzebujesz. Bez względu na to, czy pracujesz w przemyśle, czy też prowadzisz handel detaliczny lub hurtowy, tuleje tekturowe z pewnością będą ci potrzebne. Zamów tuleje papierowe dostosowane do swoich potrzeb już dzisiaj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tulei tekturowych oraz innych produktów, które zabezpieczą i pomogą ci w bezpiecznym transporcie twoich towarów – szeroki wybór produktów z pewnością pozwoli ci na znalezienie właściwych i dopasowanych rozwiązań.

Zapytaj o produkt

mm

mm

mm
szt.Captcha image
dimensionsImage